Izolacja świetlików dachowych, klap dymowych itp.

Cieknące świetliki i inne otwory w dachu to temat, który spędza sen z powiek wielu zarządcom marketów, hal produkcyjnych i magazynowych. Drobne błędy konstrukcyjne wychodzą na jaw nieraz po latach i tak za bardzo nie wiadomo co z problemem zrobić... Gwarancje się skończyły, obróbki są w takim stanie, że  nie ma co uszczelniać a wymiana dachu nie wchodzi w rachubę.

Papa i taśmy butylowe nie pomagają – bo konstrukcja pracuje...

 renowacja świetlików

 fot. Triflex

W czym możemy pomóc?

 

Jeśli stan dachu na to pozwala i  jakość naświetli/ świetlików/ okien dachowych jest jeszcze do zaakceptowania jedynym ratunkiem są nasze żywice PMMA Triflex ProDetail,  które trwale łączą i uszczelniają większość materiałów. Stosowane w nich zbrojenie ze specjalnej włókniny zabezpiecza mechanicznie połączenie i przekrywa rysy. Dzięki specjalnym zabiegom nawet znaczne...

Jako jedyny produkt na rynku umożliwia trwałą hydroizolację połączenia szkła z innymi materiałami – stalą, betonem i bitumami.

 

hydroizolacja balustrad szklanych

fot. powyżej: "król budów" - silikon -  przed zamieceniem, primer na tafi szklanej i trwałe połączenie balustrady szklanej z izolacją tarasu

 

Więcej w linkach do obiektów referencyjnych.


Obiekty referencyjne firmy Triflex: Muzeum Pergamonu w Berlinie - 17 000 mb izolacji ram dachu szklanego i kopuła w parku ekologicznym w Hartberg/ Austria - 800 mb połączeń z poliwęglanu -  w 4 dni!